פיתוח משאבים

סדנה העוסקת באיתור מוקדי השחיקה ובמתן מענה אליהם בארגון

יותר ויותר מחקרים מעולמות מנהל העסקים והפסיכולוגיה מצביעים על היעדר משאבים בתור אחד הגורמים המנבאים שחיקה בעבודה (burnout and micro-burnout). מסתבר שלא מדובר רק על משאבים חומריים כמו שכר או תקציב לפרויקט אלא על משאבים יותר הוליסטים שקשורים בסביבת עבודה המקדמת רווחה נפשית ומביאה את השיח הזה לקדמת הארגון. חברות וארגונים מבינים שעליהם לספק לעובדים שלהם כלים נכונים למציאת משאבים לפני השחיקה או העזיבה. כאן אנו נכנסים לתמונה על מנת ללמד כלים שלא רק מונעים את השחיקה אלא מספקים כוחות חדשים ליצירה.

תובנות מעולמות המחקר הטרפויטים (פיטר לוין, תיאורייה על החוויה הסומטית) מגלות את היכולת להיטען ו״להתמשאב״ מאחד הגורמים הזמינים לנו ביותר - הגוף שלנו. אותו גוף שיודע לחוות חרדה ודיכאון שמקשים עלינו את התפקוד, יכול להיות גם משאב בטוח להרפייה והתחדשות.

כשהאנשים שלנו נמצאים בסביבה בטוחה ורגועה יותר, כך גדלה היכולת שלהם להתחבר לסביבה העבודה, הצוות והמשימה. מהסיבה הזאת, הסדנה והעיבוד שאחריה יכולים להיות משאב משמעותי למחוברות ארגונית ולשימור ההון האנושי בארגון.

קהל יעד:

תוכניות פיתוח מנהלים וצוותים

צרכי הסדנה

מערכת סטריאו, מיקרופון, חלל פרטי וסגור

הלימוד בסדנה

בסדנת פיתוח משאבים אנחנו לומדים אילו מצבי שחיקה רגשיים פועלים בתוכנו, וכיצד למצוא את המשאבים הרגשיים העומדים לרשותינו לשם ההתמודדות איתם. בסדנה נעסוק באיתור מוקדי השחיקה ובמתן מענה עליהם מתוך הכלים אותם מלמד שחר.

תמונת סטודיו יצירתית

הסדנה בהנחיית שחר כספי

מייסד בית הספר הבינלאומי נתיב להכשרת מנחי קבוצות, מנחה סמינרים וריטריטים בנושא מנהיגות ומיינדפולנס בארץ וברחבי העולם. פסיכותרפיסט גופני בוגר מכון "האקומי", מחבר הספר "אומנות החזקת המרחב". אבא לנהר ,רפאל ובן זוג מסור לארן.

להזמנת סדנת משאבים ולקבלת פרטים נוספים

כתבו לנו ונחזור אליכם בהקדם.

פתיחת צ'אט
שלחו הודעה לווטסאפ של שחר כספי
שלחו הודעה לווטסאפ של שחר כספי
דילוג לתוכן