פיתוח מנהיגות מתוך פגיעות

VULNERABLE LEADERSHIP

סדנה להגברת המעורבות, החיבור והיצירתיות הארגונית

“…vulnerability will not give you high performance in and of itself. But if you’re already doing the work and performing at a high level, an absence of vulnerability will always stop you from getting to the next level.״  

Brené Brown

הובלת אנשים בעידן הנוכחי דורשת מאיתנו לדעת איך לגעת בהם. ההתמודדות עם המשברים הפוליטיים, הכלכליים והחברתיים של השנים האחרונות חשפה שוב ושוב את העובדה הפשוטה – כולנו אנושיים. לכולנו יש פחדים, דאגות, חרדות, חלומות ורצונות. לכולנו יש בני ובנות משפחה שאנחנו דואגים להם, גם בזמן שאנחנו בעבודה. העולם היום מביא עימו אתגר חדש של טשטוש בין העולמות האישי והמקצועי, ושם גם הזדמנות לשינוי – כדי להנהיג היום בארגונים נדרשת מנהיגות אנושית, קשובה ורגישה יותר, המאפשרת להנכיח הרבה יותר מעצמנו, וכך גם להיות נוכחים יותר בצוותים ובמשימות. מנהיגות מתוך פְּגִיעוּת (Vulnerability) היא מנהיגות הכוללת פתיחות, כנות וחמלה. היא רותמת ומניעה דרך חיבור לרכיב האנושי שבנו ושל השותפים שלנו לעשייה. זו מנהיגות שמביאה לתקשורת אפקטיבית בתוך הארגון, מעמיקה ומחזקת את הקשרים בין הצוותים ובונה סביבה מבוססת אמון. ארגונים המעודדים מנהיגות פגיעה זוכים ליותר יצירתיות ומוטיבציה, פחות שחיקה ומעורבות גבוהה יותר מצד העובדים (Higher Employee Engagement).

פיתוח מנהיגות מתוך פְּגִיעוּת מגדיל את יכולת הארגון במגוון מדדים:

קהל יעד:

תוכניות פיתוח מנהלים וצוותים

צרכי הסדנה

מערכת סטריאו, מיקרופון, חלל פרטי וסגור

בסדנה נחשף לצורת מנהיגות מעוררת השראה. נלמד על הרכיבים של פְּגִיעוּת דרך התנסות חווייתית משמעותית ויחד נבחן את האפשרות להוביל ולהנהיג בארגון על בסיס המודל של פגיעות מוחזקת. הצוותים יתנסו בתרגילים אישיים וכמו כן בתרגילים דרך מפגש עם קולגות, העוסקים בפיתוח חיבור ומעורבות רגשית. הכלים שילמדו בסדנה הם כלים שפיתח שחר כספי, בהשראת הפסיכותרפיה הגופנית והאימון (קוצ׳ינג), העוסקים בטרנספורמציה אישית וקבוצתית.

משובים מתוך סדנה שהועברה בקרן ההון סיכון Team8 עבור 120 מייסדי חברות היי טק מהמובילות בעולם:

תמונת סטודיו יצירתית

הסדנה בהנחיית שחר כספי

מייסד בית הספר הבינלאומי נתיב להכשרת מנחי קבוצות, מנחה סמינרים וריטריטים בנושא מנהיגות ומיינדפולנס בארץ וברחבי העולם. פסיכותרפיסט גופני בוגר מכון "האקומי", מחבר הספר "אומנות החזקת המרחב". אבא לנהר ,רפאל ובן זוג מסור לארן.

לקבלת פרטים נוספים על סדנת פיתוח מנהיגות מתוך פְּגִיעוּת

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם:

פתיחת צ'אט
שלחו הודעה לווטסאפ של שחר כספי
שלחו הודעה לווטסאפ של שחר כספי
דילוג לתוכן