קקאו

הקקאו הוא משקה שידוע בשל סגולותיו המרפאות לגוף ולנפש. במשך אלפי שנים שמאנים ממרכז אמריקה היו מפיקים את המשקה מפולי עץ הקקאו הגדל באזור הרי האנדים, על מנת להתחבר עם ממלכת הרוח והתודעה הגבוהה. שחר פגש את הקקאו לראשונה בגוואטמלה בשנת 2010 כששהה עם אנשי שבט המאיה, שם עבר חניכה מעמיקה עם הקקאו שהפגישה אותו עם המרחבים הרגשיים באופן עמוק, חשוף, פגיע ונוכח יותר. מאז הקקאו מלווה את שחר במסע האישי שלו ובמסעות של מטופלים ומשתתפים בהכשרות.

סגולות הריפוי של הקקאו:

קקאו גולמי ואורגני תוצרת פרו, הקקאו נקרא ביוונית תיאוברומה (Theobroma) – מזון האלים, ואודות לאלפי רכיבים כימיים הקיימים בו, נדמה כי הוא אחד המזונות המורכבים והעשירים ביותר הקיימים בטבע. הקקאו בצורתו האורגנית הוא מזון-על המכיל המון ויטמינים ומינרלים חשובים לגוף ובעל טעם עשיר ועוצמתי.

טקס הקקאו מהווה הזמנה להתחבר מחדש לגוף, לנשימה ולמערכת הפאראסימפתטית שלך, להרפות מדפוסי עבר ולהתנסות במצבי הוויה אלטרנטיביים. הטקס הוא הזדמנות לגלות מה נוכח מעבר למחשבות ומעבר למוכר ולידוע ומה זורם ומתרחש בתוכך כשהתודעה שקטה, הגוף חי ויש חיבור עמוק יותר לעצמנו.

שלושה מתכוני קקאו לשימוש ביתי. המתכונים נכתבו לאור 15 שנות ניסיון בהכנת קקאו טקסי ליחידים, זוגות וקבוצות עם מאות משתתפים. מוזמנות ומוזמנים להיכנס לדף החנות ולקרוא עוד על האיכויות והסגולות של הקקאו.

רפואת קקאו מסקרנת אותך? רוצה לערוך טקס קקאו קבוצתי?
השאירו את הפרטים ואשלח לכם מדריך קצר על רפואת קקאו והוראת הכנת הקקאו לקראת הטקס
פתיחת צ'אט
שלחו הודעה לווטסאפ של שחר כספי
שלחו הודעה לווטסאפ של שחר כספי
דילוג לתוכן