טקסי ומוצרי קקאו

טקס הוא מה שמאפשר שינוי במצב התודעה. בחברות מסורתיות, טקס הוא אירוע הכרחי לציון שינוי רוחני ועל כן נוהגים לקיים אותו באופן תדיר. לאחר ששחר נחשף לסגולותיו של הקקאו בזמן ששהה עם בני שבט המאיה, עבר חניכה להנחיית טקסי קקאו והחל להנחות טקסים לקבוצות מגוונות בארץ ובעולם – מהנחייה של זוגות או קבוצות קטנות ועד הנחיית טקסים שבטיים רבי משתתפים בפסטיבלים בינלאומיים. טקס הקקאו מהווה הזמנה להתחבר לגוף ולנשימה, להרפות מדפוסי עבר ולהתנסות במצבי הוויה שונים.

סגולות הריפוי של הקקאו:

רפואת הקקאו קרובה מאוד לליבי, ולכן אני מייבא ומציע למכירה באתר קקאו גולמי ואורגני תוצרת פרו, אותו הקקאו שבו אני משתמש בעצמי לטקסי קקאו שאני מנחה בארץ ובעולם. הקקאו נקרא ביוונית תיאוברומה (Theobroma) – מזון האלים, ואודות לאלפי רכיבים כימיים הקיימים בו, נדמה כי הוא אחד המזונות המורכבים והעשירים ביותר הקיימים בטבע. הקקאו בצורתו האורגנית הוא מזון-על המכיל המון ויטמינים ומינרלים חשובים לגוף ובעל טעם עשיר ועוצמתי.

טקס הקקאו מהווה הזמנה להתחבר מחדש לגוף, לנשימה ולמערכת הפאראסימפתטית שלך, להרפות מדפוסי עבר ולהתנסות במצבי הוויה אלטרנטיביים. הטקס הוא הזדמנות לגלות מה נוכח מעבר למחשבות ומעבר למוכר ולידוע ומה זורם ומתרחש בתוכך כשהתודעה שקטה, הגוף חי ויש חיבור עמוק יותר לעצמנו.

שלושה מתכוני קקאו לשימוש ביתי. המתכונים נכתבו לאור 15 שנות ניסיון בהכנת קקאו טקסי ליחידים, זוגות וקבוצות עם מאות משתתפים. מוזמנות ומוזמנים להיכנס לדף החנות ולקרוא עוד על האיכויות והסגולות של הקקאו.

רפואת קקאו מסקרנת אותך? רוצה לערוך טקס קקאו קבוצתי?

השאירו את הפרטים ואשלח לכם מדריך קצר על רפואת קקאו והוראת הכנת הקקאו לקראת הטקס